| Comunicare celulară 4G /LTE | Yes |
| Memoria RAM | 1GB |
| Culoare Curea | Beige |
| Rezistență la apă | 5 ATM / 50 m |
| Material sticlă | Corning Gorilla Glass 3 |
| Forma cadranului | Rectangle |
| Brățară pe încheietura mâinii | Yes |
| Cablu de încărcare/transfer de date | Yes |
| Încărcător fara fir | Yes |
| Tipul încărcătorului | Magnetic |
| Tip de baterie | Lithium-Ion |
| Vibrații | Yes |
| Cameră frontală | Yes |
| Senzori | Accelerometer, Gyro, Heart rate, Barometer |
| Sisteme Satelit | Glonass |
| Conexiune fără fir | Yes |
| Platforme software acceptate | Android, iOS |
| Platformă software | Android |
| Chipset | Not Specified |
| Ecran tactil | Yes |
| Tehnologia display-ului | IPS LCD |
| Rezolutia ecranului | 320 x 320 |
| Culoare Curea | Black |
| Microfon | Built-in, Mono |
| Material Curea | Silicone |
| Difuzor | Yes |
| Vibrații | Yes |
| Brățară pe încheietura mâinii | Yes |
| Music player | Yes |
| Culoare | Beige | Бежевый |
| Material carcasă | Plastic |
| Rezistență la apă | 5 ATM / 50 m |
| Forma cadranului | Rectangle |
| Tip | Smartwatch |
Vă rugăm să vă autentificați sau înregistrați cont pentru a pune întrebări.
Vă rugăm să vă autentificați sau înregistrați cont pentru a putea răspunde.