| Conectori SATA | 4x SATA 6Gb/s |
| Suport slot M2 # 2 | M2: type 2280 (PCIe Gen4 x4/x2) |
| Suport slot M2 # 1 | M2: type 22110/2280 (PCIe Gen 4.0 x4/x2) |
| Controler Ethernet #1 | 1 Gigabit Realtek Ethernet |
| Porturi | 3x audio jacks |
| Chipset audio | 7.1 Ch HD Audio, CODEC S1220A |
| DisplayPort | 1x DP |
| HDMI | 1x HDMI |
| RAID | RAID 0, RAID 1, RAID 5, RAID 10 |
| Capacitate max. Totală RAM | 256GB |
| Tip Memorie | DDR5 SDRAM |
| Sloturi memorie | 4x DIMM |
| Procesoare suportate | Intel Core Gen 12th/13th/14th & Celeron/Pentium |
| Chipset | Intel B760 |
| Socket | LGA1700 |
| Factor de formă a plăcii de baza | ATX |
| Tip | Mainboard |
| Frecvență memorie | 4800 MHz |
| Porturi PS/2 | 1x |
| USB 3.x Type-A | 1x USB 3.2 |
| USB 2.0 Type-A | 4x |
| Porturi USB 3.x | 1x USB 3.2 Gen1 |
| Porturi USB 2.0 | 2x USB 2.0/1.1 |
| USB Type-C | 1x USB 3.2 Gen 2x2 |
Vă rugăm să vă autentificați sau înregistrați cont pentru a pune întrebări.
Vă rugăm să vă autentificați sau înregistrați cont pentru a putea răspunde.