| Tip boxe | Portable Speakers |
| Design boxe | Shelf/ Desk |
| Materiale | Wood |
| Tip sistem acustic | 2-Way Speakers |
| Intrare Mic/Aux | 3.5 mm Jack |
| Tip Sursă Alimentare | Built-in PSU |
| Tip de baterie | Lithium-Ion |
| Tip boxe | Portable Speakers |
| Design boxe | Shelf/ Desk |
| Rezistență la apă | IPX2 |
| Culoare | Black | Чёрный |
| Sistem Canale Audio | 1.0 Mono |
| Tip sistem acustic | 2-Way Speakers |
| Asocierea mai multor difuzoare | Stereo Pairing |
| Butoane de control | Power On/Off, Playback Controls, Volume Control |
| Bluetooth | 5.0 |
| Intrare Mic/Aux | 3.5 mm Jack |
| Tip boxe | Portable Speakers |
| Design boxe | Landscape |
| Tip sistem acustic | 2-Way Speakers |
| Asocierea mai multor difuzoare | Stereo Pairing |
| Lanterna LED | Yes |
| Intrare Mic/Aux | 3.5 mm Jack |
Vă rugăm să vă autentificați sau înregistrați cont pentru a pune întrebări.
Vă rugăm să vă autentificați sau înregistrați cont pentru a putea răspunde.