| Tip Sursă Alimentare | Built-in PSU |
| Conectori audio | 1x Line-out |
| Modelul procesorului | Intel Core i5 14th Generation |
| Procesoare suportate | Intel Core Gen 14th |
| Chipset | Intel B760 |
| Culoare | Black | Чёрный |
| Interfață de montare VESA | -- |
| Material carcasă | Metal, Plastic |
| Tip carcasă | SFF |
| Sistem de Operare | No OS |
| Aplicare (Utilizare) | Home, Office |
| Tip | Desktop PC |
| Model/Număr Procesor | Intel Core i3-14100 |
| Numar Nuclee | 4x Cores |
| Memorie Cache (L3) | 20MB |
| RJ45-LAN | 1x |
| DisplayPort | 1x DP 1.4 |
| HDMI | 1x HDMI 2.1 |
| D-Sub (VGA) | 1x |
| USB 2.0 Type-A | 4x |
| Porturi | Headphone/Microphone combo jack |
| USB Type-A | 2x USB3.2 |
| USB Type-C | 1 x, USB 3.2 |
| Conectori SATA | 2x SATA 6Gb/s |
| Card Reader | -- |
| Unitate de disc optic | No |
| Compartimente interioare 3,5" | 1 |
| Tip Stocare #1 | SSD M.2 2280 PCIe Gen4 |
| Bluetooth | 5.1 |
| Controler Wi-Fi | Intel Wi-Fi 6 |
| Rețea Ethernet | 1 x Gigabit Ethernet |
| Chipset audio | High Definition (HD) Audio, Realtek ALC623-CG |
| Grafică Integrată | Intel UHD Graphics 730 |
| Capacitate max. Totală RAM | 64GB |
| Capacitate RAM pe slot | 32GB |
| Număr Module Memori | 1 |
| Sloturi memorie | 2x UDIMM |
| Frecvență memorie | 4800 MHz |
| Tip Memorie | DDR5 SDRAM |
| Memoria RAM | 8GB |
| Numar thread-uri | 8x Threads |
Vă rugăm să vă autentificați sau înregistrați cont pentru a pune întrebări.
Vă rugăm să vă autentificați sau înregistrați cont pentru a putea răspunde.