| Tip Memorie | DDR5 SDRAM |
| Sloturi memorie | 1x SO-DIMM |
| Capacitate max. Totală RAM | 64GB |
| Tip Stocare #1 | SSD M.2 PCle |
| Cameră Web | Yes |
| Microfon încorporat | Dual Array Microphone |
| Boxe încorporate | 2x 3W |
| Rețea Ethernet | Yes |
| Wi-Fi | Yes |
| Bluetooth | 5.3 |
| USB Type-C | 1x USB 3.2 Gen 2 |
| USB 3.x Type-A | 6x |
| Intrări HDMI | 1x HDMI 2.1 |
| DisplayPort | 1x DP 1.4 |
| RJ45-LAN | 1x |
| Memoria RAM | 16GB |
| Memorie Cache (L3) | 24MB |
| Numar thread-uri | 20x Threads |
| Numar Nuclee | 14x Cores |
| Tip | All-in-One Computer |
| Aplicare (Utilizare) | Home, Office |
| Material carcasă | Plastic ABS |
| Sistem de Operare | No OS |
| Interfață de montare VESA | 100x100 |
| Culoare | Black | Чёрный |
| Tip panou | IPS |
| Rezoluția Display-ului | 1920 x 1080 FHD |
| Aspect imagine | 16:9 |
| Modelul procesorului | Intel Core i5 14th Generation |
| Model/Număr Procesor | Intel Core i5-14500 |
| Tip Stand | Full Function Stand |
| Conectori audio | 3.5mm mini-jack |
Vă rugăm să vă autentificați sau înregistrați cont pentru a pune întrebări.
Vă rugăm să vă autentificați sau înregistrați cont pentru a putea răspunde.