| Tip panou | IPS |
| Culoare | Grey | Серый |
| Tip Stand | Basic AIO Stand (Tilt only) |
| Sistem de Operare | No OS |
| Material carcasă | Aluminum, Plastic |
| Aplicare (Utilizare) | Home, Office |
| Tip | All-in-One Computer |
| Rezoluția Display-ului | 1920 x 1080 FHD |
| Luminozitate | 300 cd/m2 |
| Modelul procesorului | Intel Core 5 |
| Conectori audio | 1x 3.5mm Headphone/Microphone Combo |
| RJ45-LAN | 1x |
| Ieșire HDMI | 1x HDMI 2.1 |
| Intrări HDMI | 1x HDMI 1.4 |
| USB 2.0 Type-A | 2x |
| USB 3.x Type-A | 1x USB 3.2 |
| USB Type-C | 1x USB 3.2 Gen 2 |
| Bluetooth | 5.2 |
| Wi-Fi | Wi-Fi 802.11 ax |
| Rețea Ethernet | 100/1000 Mbps |
| Ecran tactil | Without Touch |
| Boxe încorporate | 2x 3W |
| Cameră Web | 5MP Camera |
| Tip Stocare #1 | SSD M.2 2280 PCIe Gen4x4 |
| Sloturi memorie | 2x SO-DIMM |
| Frecvență memorie | 5200 MHz |
| Tip Memorie | DDR5 SDRAM |
| Memoria RAM | 32GB |
| Memorie Cache (L3) | 12MB |
| Numar thread-uri | 12x Threads |
| Numar Nuclee | 8x Cores |
| Model/Număr Procesor | Intel Core 5 210H |
| Microfon încorporat | Dual Array Microphone |
Vă rugăm să vă autentificați sau înregistrați cont pentru a pune întrebări.
Vă rugăm să vă autentificați sau înregistrați cont pentru a putea răspunde.