| Tensiunea de pornire | 100 V |
| Max. curent de scurtcircuit | 18 A |
| Max. curent de intrare per MPPT | 12.5 A |
| Gama de tensiune MPPT la sarcină completă | 350 - 560 V |
| Numărul de trackere MPP | 2 |
| Conexiune la rețea | 60 Hz |
| Max. tensiune de intrare | 600 V |
| Tensiunea nominală de intrare | 360 V |
| Puterea nominală de ieșire | 6 000 W |
| Tensiunea nominală de ieșire | 240 V |
| Display | LED |
| Răcire | Natural Convection |
| Max. numărul de intrări | 1 |
| Comunicare | RS485 |
| Interval de temperatură de funcționare | -25°C - 60°C |
| Max. curent de ieșire | 27.3 A |
Vă rugăm să vă autentificați sau înregistrați cont pentru a pune întrebări.
Vă rugăm să vă autentificați sau înregistrați cont pentru a putea răspunde.