| Dimensiunea senzorului | 1/2.7" |
| Rezoluție video | 3840 x 2160 |
| Culoare | White | Белый |
| Exterior | IP66 |
| Tip | Home Security Camera |
| Regim filmare nocturnă | up to 30m |
| Intrare și ieșire Audio | 2 way audio |
| Posibilitati de Aplicatia | Motion detection, human detection, vehicle detection |
| Mediu de stocare | MicroSD |
| Rețea Ethernet | Yes |
| Cerințe sistem | Android, iOS |
| Distanța focală | 3.6 mm |
Vă rugăm să vă autentificați sau înregistrați cont pentru a pune întrebări.
Vă rugăm să vă autentificați sau înregistrați cont pentru a putea răspunde.