| Mediu de stocare | MicroSD |
| Posibilitati de Aplicatia | Motion detection, Human detection, Pet detection, Abnormal sound alarm |
| Cerințe sistem | Android, iOS |
| Intrare și ieșire Audio | 2 way audio |
| Regim filmare nocturnă | up to 10m |
| Distanța focală | 3.6 mm |
| Rezoluție video | 2880 x 1620 |
| Culoare | White | Белый |
| Tip | Home Security Camera |
| Frecvența Wi-Fi | 2.4GHz, 5GHz |
| Dimensiunea senzorului | 1/3" |
Vă rugăm să vă autentificați sau înregistrați cont pentru a pune întrebări.
Vă rugăm să vă autentificați sau înregistrați cont pentru a putea răspunde.