| Tip | All-in-One Computer |
| Aplicare (Utilizare) | Home, Office |
| Material carcasă | Aluminum, Plastic |
| Sistem de Operare | Windows 11 Pro |
| Tip Stand | Basic AIO Stand (Tilt only) |
| Culoare | Black | Чёрный |
| Tip panou | IPS |
| Rezoluția Display-ului | 1920 x 1080 FHD |
| Aspect imagine | 16:9 |
| Luminozitate | 250 cd/m2 |
| Intrări HDMI | 1x HDMI 1.4 |
| Modelul procesorului | Intel Core Ultra 7 (Series 2) |
| Model/Număr Procesor | Intel Core Ultra 7 155U |
| Numar Nuclee | 12x Cores |
| Numar thread-uri | 14x Threads |
| Memorie Cache (L3) | 12MB |
| Memoria RAM | 16GB |
| Tip Memorie | DDR5 SDRAM |
| Frecvență memorie | 5600 MHz |
| Sloturi memorie | 2x SO-DIMM |
| Tip Stocare #1 | SSD M.2 PCIe NVMe |
| Cameră Web | 5MP Camera |
| Rețea Ethernet | 1 x Gigabit Ethernet |
| Ecran tactil | Without Touch |
| Wi-Fi | Wi-Fi 802.11 ax |
| USB Type-C | 1 x |
| USB 3.x Type-A | 2x |
| USB 2.0 Type-A | 2x |
| Conectori audio | 3.5mm mini-jack |
| Tip Sursă Alimentare | External Power Adapter |
| Bluetooth | 5.4 |
| RJ45-LAN | 1x |
Vă rugăm să vă autentificați sau înregistrați cont pentru a pune întrebări.
Vă rugăm să vă autentificați sau înregistrați cont pentru a putea răspunde.