| Aplicare (Utilizare) | Home, Office |
| Material carcasă | Aluminum, Plastic |
| Sistem de Operare | No OS |
| Tip Stand | Basic AIO Stand (Tilt only) |
| Culoare | White | Белый |
| Tip panou | IPS |
| Tip | All-in-One Computer |
| Rezoluția Display-ului | 1920 x 1080 FHD |
| Luminozitate | 300 cd/m2 |
| Ecran tactil | Without Touch |
| Modelul procesorului | AMD Ryzen |
| Nume-cod Procesor | AMD Ryzen 5 |
| Model/Număr Procesor | AMD Ryzen 5 7520U |
| Numar Nuclee | 4x Cores |
| Aspect imagine | 16:9 |
| Wi-Fi | Wi-Fi 802.11 ax |
| Rețea Ethernet | 1 x Gigabit Ethernet |
| Boxe încorporate | 2x 2W |
| Cameră Web | 720p HD Camera |
| Tip Stocare #1 | SSD M.2 PCIe NVMe |
| Frecvență memorie | 5500 MHz |
| Bluetooth | 5.4 |
| Tip Memorie | DDR5 SDRAM |
| Memorie Cache (L3) | 6MB |
| Memoria RAM | 16GB |
| USB Type-C | 1 x |
| USB 3.x Type-A | 2x USB 3.2 |
| USB 2.0 Type-A | 2x |
| Tip Sursă Alimentare | External Power Adapter |
| RJ45-LAN | 1x |
| Ieșire HDMI | 1x |
| Numar thread-uri | 8x Threads |
Vă rugăm să vă autentificați sau înregistrați cont pentru a pune întrebări.
Vă rugăm să vă autentificați sau înregistrați cont pentru a putea răspunde.