| Tehnologie FastCharging | 35W |
| Senzori | Accelerometer, Proximity, Compass |
| Autentificare biometrică | Fingerprint (side-mounted) |
| Cablu de încărcare/transfer de date | Yes |
| Tipul încărcătorului | USB Type-C |
| Tip de baterie | Li-Polymer |
| Difuzor | Yes |
| Conectori audio | USB Type-C |
| Tip Telefon | Smartphone |
| Platformă software | Android |
| Versiune sistem de operare | Android 14 |
| Formatul cartelei SIM | nano-SIM Dual |
| Culoare | Black | Чёрный |
| Rezolutia ecranului | 2412x1080 |
| Tehnologia display-ului | AMOLED |
| Rata de reîmprospătare | 90 Hz |
| Chipset | Mediatek Dimensity 6080 |
| Procesor | Octa-Core |
| GPU | Mali-G57 MС2 |
| Memoria RAM | 8GB |
| Rețea locală | 2G, 3G, 4G, 5G |
| Wi-Fi | Wi-Fi 802.11 ac |
| Bluetooth | 5.1 |
| NFC | Yes |
| Sisteme Satelit | GPS, Glonass, Beidou, Galileo |
| USB | USB Type-C 2.0 |
| Max. Rezoluția camerei | 108 MP |
| Modulele camerei | 108 MP, 5 MP, 2 MP |
| Mod înregistrare/redare | 1080p@30fps |
| Lanterna LED | Yes |
| Aspect imagine | 20:9 |
Vă rugăm să vă autentificați sau înregistrați cont pentru a pune întrebări.
Vă rugăm să vă autentificați sau înregistrați cont pentru a putea răspunde.