| Memoria RAM | 2GB |
| Platformă software | Wear OS |
| Platforme software acceptate | Android |
| Conexiune fără fir | Wi-Fi/Bluetooth |
| Sisteme Satelit | GPS, Glonass, Beidou, Galileo |
| Senzori | Accelerometer, Gyro, Compass, Barometer, Thermometer |
| Microfon | Built-in |
| Difuzor | Yes |
| Vibrații | Yes |
| Tip de baterie | Lithium-Ion |
| Tipul încărcătorului | Magnetic |
| Încărcător fara fir | Yes |
| Cablu de încărcare/transfer de date | Yes |
| Brățară pe încheietura mâinii | Yes |
| Chipset | Exynos W1000 |
| Ecran tactil | Yes |
| Rezolutia ecranului | 480 x 480 |
| Tip | Smartwatch |
| Forma cadranului | Round |
| Material carcasă | Titanium |
| Rezistență la apă | 10 ATM / 100 m |
| Culoare | Silver | Серебристый |
| Culoare Curea | Blue |
| Dimensiunea încheieturii mâinii | 145–205mm |
| Tehnologia display-ului | Super AMOLED |
Vă rugăm să vă autentificați sau înregistrați cont pentru a pune întrebări.
Vă rugăm să vă autentificați sau înregistrați cont pentru a putea răspunde.