| Modelul procesorului | Intel Pentium |
| Nume-cod Procesor | Haswell |
| Chipset | Intel H81 |
| Culoare | Black | Чёрный |
| Sistem de răcire | Active |
| Material carcasă | Metal, Plastic |
| Tip carcasă | Tower |
| Sistem de Operare | No OS |
| Aplicare (Utilizare) | Home, Office |
| Tip | Desktop PC |
| Model/Număr Procesor | Intel Pentium G3220 |
| Numar Nuclee | 2x Cores |
| Memoria RAM | 4GB |
| Tip Sursă Alimentare | Built-in PSU |
| Conectori audio | 1x Line-out |
| D-Sub (VGA) | 1x |
| USB 2.0 Type-A | 2x |
| Porturi | 1х |
| USB Type-A | 2xUSB2.0 |
| Conectori SATA | 2x SATA 6Gb/s |
| Card Reader | -- |
| Unitate de disc optic | No |
| Tip Stocare #1 | HDD 2.5" SATA3 |
| Rețea Ethernet | 1 x Gigabit Ethernet |
| Chipset audio | 5.1 Ch HD Audio, Realtek ALC671 |
| Memorie Video | Shared |
| Capacitate max. Totală RAM | 16GB |
| Capacitate RAM pe slot | 8GB |
| Număr Module Memori | 1 |
| Sloturi memorie | 2x DIMM |
| Frecvență memorie | 1600 MHz |
| Tip Memorie | DDR3 SDRAM |
| Memorie Cache (L3) | 3 MB |
Vă rugăm să vă autentificați sau înregistrați cont pentru a pune întrebări.
Vă rugăm să vă autentificați sau înregistrați cont pentru a putea răspunde.