| Culoare | White | Белый |
| Clasa de eficiență energetică | A |
| Indicaţie | Значки с подсветкой |
| Control de pe smartphone | Опционально |
| Alimentare Electrica Unitate Interna | 1Φ, 220~240V, 50Hz |
| электропитание нагревателя | 1Φ, 220~240V |
| Agent frigorific | R-410A |
| Suprafaţa acoperită | до 35 м² |
| Functii climatizare | Охлаждение, Обогрев |
| Tipul bloculuii interior | Настенный |
| Tip aparat | Внутренний блок кондиционера |
Vă rugăm să vă autentificați sau înregistrați cont pentru a pune întrebări.
Vă rugăm să vă autentificați sau înregistrați cont pentru a putea răspunde.