| Adaptor de alimentare | 180W AC adapter |
| Tip Sursă Alimentare | Built-in PSU |
| RJ45-LAN | 1x |
| DisplayPort | 1x DP 1.4 |
| HDMI | 1x HDMI 1.4 |
| USB 2.0 Type-A | 2x |
| USB 3.x Type-A | 2x USB 3.2 |
| Porturi | Headphone/Microphone combo jack |
| USB Type-A | 2xUSB2.0, 2xUSB3.2 |
| Conectori SATA | 2x SATA 6Gb/s |
| Unitate de disc optic | No |
| Compartimente interioare 2,5" | 1 |
| Tip Stocare #1 | SSD M.2 2230 PCIe NVMe |
| Rețea Ethernet | 1 x Gigabit Ethernet |
| Chipset audio | High Definition (HD) Audio, ALC3246-CG |
| Grafică Integrată | Intel UHD Graphics |
| Capacitate max. Totală RAM | 64GB |
| Capacitate RAM pe slot | 32GB |
| Număr Module Memori | 1 |
| Sloturi memorie | 2x DIMM |
| Frecvență memorie | 3200 MHz |
| Tip Memorie | DDR4 SDRAM |
| Compartimente interioare 3,5" | 1 |
| Memoria RAM | 8GB |
| Memorie Cache (L3) | 24MB |
| Numar thread-uri | 20x Threads |
| Numar Nuclee | 14x Cores |
| Model/Număr Procesor | Intel Core i5-13500 |
| Modelul procesorului | Intel Core i5 13th Generation |
| Nume-cod Procesor | Alder Lake |
| Procesoare suportate | Intel Core Gen 12th/13th & Celeron/Pentium |
| Chipset | Intel Q670 |
| Culoare | Black | Чёрный |
| Sistem de răcire | Active |
| Material carcasă | Metal, Plastic |
| Tip carcasă | SFF |
| Sistem de Operare | Linux Ubuntu |
| Aplicare (Utilizare) | Home, Office |
| Tip | Desktop PC |
Vă rugăm să vă autentificați sau înregistrați cont pentru a pune întrebări.
Vă rugăm să vă autentificați sau înregistrați cont pentru a putea răspunde.