| Dimensiunea imaginii (max.) | 8192x5464 |
| Format de fişier | C-RAW, HEIF, JPEG, RAW |
| Format video | RAW, MP4 |
| Sloturi pentru carduri de memorie | SD/SDHC/SDXC/UHS-II/CFexpress |
| Conexiune fără fir | 5 GHz Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Bluetooth | 5.3 |
| Microfon | Built-in, Mono |
| USB | USB Type-C 3.2 |
| Ieșire HDMI | 1x |
| Intrare Microfon | Yes |
| Conector căști audio | Yes |
| Focalizare automată în lumină slabă | Sensitivity down to -3 EV |
| Selectare automată/manuală a punctului AF | 1053 / 5850 |
| Tipul Focalizării | Dual Pixel Intelligent AF |
| Montura obiectiv | RF / RF-S |
| Viteza obturator minimă | 1/8000 Sec |
| Raport de aspect | 3:2 |
| Dimensiunea senzorului | Full frame (36 x 24 mm) |
| Dimensiunea / tipul ecranului | 8.0 cm (3.2") TFT Colour LCD (2.1million dots) |
| Tip | Mirrorless Camera |
Vă rugăm să vă autentificați sau înregistrați cont pentru a pune întrebări.
Vă rugăm să vă autentificați sau înregistrați cont pentru a putea răspunde.