| Număr maxim benzi PCI Express | x24 |
| Versiunea PCI Express | PCIe 5.0 / 4.0 |
| Canale de memorie | Dual |
| Frecvență memorie | 6400 MHz |
| Tip Memorie | DDR5 SDRAM |
| Dimensiune maximă RAM | 256 GB |
| TDP | 125 W |
| Memorie Cache (L3) | 24MB |
| Numar thread-uri | 14x Threads |
| Numar Nuclee | 14x Cores |
| Ambalaj | Tray |
| Litografie | 3 nm |
| Socket | LGA1851 |
| Modelul procesorului | Intel Core Ultra 5 (Series 2) |
| Tip | CPU - Processor |
| Nume-cod Procesor | Arrow Lake |
Vă rugăm să vă autentificați sau înregistrați cont pentru a pune întrebări.
Vă rugăm să vă autentificați sau înregistrați cont pentru a putea răspunde.