| Frecvența magistralei de sistem | 8 GT/s |
| Memorie Cache (L3) | 12MB |
| Numar thread-uri | 12x Threads |
| Numar Nuclee | 6x Cores |
| Ambalaj | Tray |
| Set sistem de racire | no-Cooler |
| Litografie | 14 nm |
| Socket | LGA1200 |
| Nume-cod Procesor | Rocket Lake |
| Modelul procesorului | Intel Core i5 11th Generation |
| Tip | CPU - Processor |
| TDP | 65 W |
| Dimensiune maximă RAM | 128 GB |
| Tip Memorie | DDR4 SDRAM |
| Frecvență memorie | 3200 MHz |
| Număr maxim benzi PCI Express | x20 |
| Versiunea PCI Express | PCIe 4.0 |
| Num. display-uri acceptate | 3 |
| Rezoluție maximă | 4096x2304 (4K non-standardized) |
| Max. Volumul memoriei video a sistemului grafic | 64 GB |
| Suport memorie ESS | No |
| Canale de memorie | Dual |
Vă rugăm să vă autentificați sau înregistrați cont pentru a pune întrebări.
Vă rugăm să vă autentificați sau înregistrați cont pentru a putea răspunde.