| Litografie | 14 nm |
| Socket | LGA1200 |
| Nume-cod Procesor | Comet Lake |
| Modelul procesorului | Intel Core i3 10th Generation |
| Tip | CPU - Processor |
| Set sistem de racire | no-Cooler |
| Ambalaj | Tray |
| Numar Nuclee | 4x Cores |
| Numar thread-uri | 8x Threads |
| Număr maxim benzi PCI Express | x16 |
| Versiunea PCI Express | PCIe 3.0 |
| Num. display-uri acceptate | 3 |
| Rezoluție maximă | 4096x2304 (4K non-standardized) |
| Max. Volumul memoriei video a sistemului grafic | 64 GB |
| Suport memorie ESS | No |
| Canale de memorie | Dual |
| Frecvență memorie | 2666 MHz |
| Tip Memorie | DDR4 SDRAM |
| Dimensiune maximă RAM | 128 GB |
| TDP | 65 W |
| Frecvența magistralei de sistem | 8 GT/s |
| Memorie Cache (L3) | 6MB |
Vă rugăm să vă autentificați sau înregistrați cont pentru a pune întrebări.
Vă rugăm să vă autentificați sau înregistrați cont pentru a putea răspunde.