| Dimensiune ventilatoare | 120 mm |
| Format | w/o PSU |
| Porturi | 1х |
| USB 2.0 Type-A | 1x |
| USB 3.x Type-A | 1x |
| Locația portului | Top |
| Filtru de praf | Yes |
| Ventilatoare spate preinstalate | 1x120mm |
| Ventilatoare frontale preinstalate | 3x120mm |
| Ventilator cu Iluminare | Blue |
| Compartimente interioare 3,5" | 2 |
| Compartimente interioare 2,5" | 3 |
| Factor de formă a plăcii de baza | ATX, Micro-ATX, Mini-ITX |
| Culoare | Black | Чёрный |
| Material carcasă | Steel, Plastic ABS |
| Panoul Frontal | Mesh |
| Panou Lateral | Tempered glass |
| Tip Carcasa PC | Midi-Tower |
| Tip | Case |
Vă rugăm să vă autentificați sau înregistrați cont pentru a pune întrebări.
Vă rugăm să vă autentificați sau înregistrați cont pentru a putea răspunde.