| Format | w/o PSU |
| Porturi | 1х |
| Tip | Case |
| USB 3.x Type-A | 2x USB 3.0 |
| Locația portului | Top |
| Tip Carcasa PC | Midi-Tower |
| Panou Lateral | Tempered glass, Steel |
| Panoul Frontal | Mesh |
| Material carcasă | Steel, Plastic ABS, Tempered Glass |
| Sistem de răcire | Air |
| Culoare | Black | Чёрный |
| Factor de formă a plăcii de baza | Mini-ITX / Micro-ATX / ATX / E-ATX |
| Compartimente interioare 2,5" | 2 |
| Compartimente interioare 3,5" | 1 |
| Ventilatoare frontale preinstalate | 3 x 140 mm |
| Ventilatoare spate preinstalate | 1x120mm |
| Ventilatoare preinstalate pe partea de sus | 2x140mm |
| Filtru de praf | Yes, on Front and Side |
| Sisteme de răcire cu lichid | 120/140/240/280/360mm |
| USB Type-C | 1 x, USB 3.2 |
Vă rugăm să vă autentificați sau înregistrați cont pentru a pune întrebări.
Vă rugăm să vă autentificați sau înregistrați cont pentru a putea răspunde.