| Tip Carcasa PC | Midi-Tower |
| Format | w/o PSU |
| Porturi | 1х |
| USB 3.x Type-A | 2x USB 3.0 |
| USB Type-C | 1x USB 3.2 Gen 2 |
| Locația portului | Side |
| Ventilatoare spate preinstalate | 1x120mm |
| Ventilatoare frontale preinstalate | 3x120mm |
| Tip | Case |
| Ventilator cu Iluminare | ARGB |
| Compartimente interioare 2,5" | 2 |
| Sisteme de răcire cu lichid | 120/140/240mm |
| Factor de formă a plăcii de baza | ATX, Micro-ATX, Mini-ATX |
| Culoare | Black | Чёрный |
| Material carcasă | Metal, Tempered Glass |
| Panoul Frontal | Mesh |
| Panou Lateral | Tempered glass |
| Compartimente interioare 3,5" | 2 |
Vă rugăm să vă autentificați sau înregistrați cont pentru a pune întrebări.
Vă rugăm să vă autentificați sau înregistrați cont pentru a putea răspunde.