| Tip | Case |
| Tip Carcasa PC | Midi-Tower |
| Panou Lateral | Tempered glass |
| Material carcasă | Metal, Tempered Glass |
| Culoare | White | Белый |
| Factor de formă a plăcii de baza | ATX, Micro-ATX, Mini-ITX |
| Sisteme de răcire cu lichid | 240/280/360mm |
| Compartimente interioare 2,5" | 2 |
| Compartimente interioare 3,5" | 2 |
| Ventilator cu Iluminare | ARGB |
| Ventilatoare spate preinstalate | 1x120mm |
| Ventilatoare preinstalate de jos | 3x 120mm |
| Locația portului | Front |
| USB Type-C | 1x USB 3.2 Gen 2 |
| USB 3.x Type-A | 2x USB 3.0 |
| Porturi | 1х |
| Format | w/o PSU |
| Panoul Frontal | Tempered Glass |
Vă rugăm să vă autentificați sau înregistrați cont pentru a pune întrebări.
Vă rugăm să vă autentificați sau înregistrați cont pentru a putea răspunde.