| Tip | Case |
| Panou Lateral | Tempered glass |
| Material carcasă | Steel, Tempered Glass |
| Sistem de răcire | Active |
| Culoare | Black | Чёрный |
| Factor de formă a plăcii de baza | ATX, Micro-ATX, Mini-ITX |
| Compartimente interioare 2,5" | 2 |
| Compartimente interioare 3,5" | 2 |
| Tip Carcasa PC | Midi-Tower |
| Ventilatoare frontale preinstalate | 3x120mm |
| Ventilatoare spate preinstalate | 1x120mm |
| USB Type-C | 1x USB 3.2 Gen 2x2 |
| USB 3.x Type-A | 2x |
| Porturi | Headphone (3.5mm) + Microphone (3.5mm) |
| Format | ATX |
| Locația portului | Top |
Vă rugăm să vă autentificați sau înregistrați cont pentru a pune întrebări.
Vă rugăm să vă autentificați sau înregistrați cont pentru a putea răspunde.