| Tip | Camera |
| Dimensiunea / tipul ecranului | 7.5 cm (3.0") TFT LCD (920k dots) |
| Dimensiunea senzorului | 1/5" |
| Viteza obturator minimă | 1/8000 Sec |
| Tipul Focalizării | Fixed |
| Dimensiunea imaginii (max.) | 2560 x1920 |
| Format de fişier | JPEG |
| Sloturi pentru carduri de memorie | SD/SDHC |
| Conexiune fără fir | Bluetooth |
| USB | 1x |
| Bluetooth | 5.1 |
| Dimensiunea imaginii (max.) | 2560 x1920 |
| Viteza obturator minimă | 1/8000 Sec |
| Dimensiunea / tipul ecranului | 7.5 cm (3.0") TFT LCD (920k dots) |
| Tip | Camera |
| Format de fişier | JPEG |
Vă rugăm să vă autentificați sau înregistrați cont pentru a pune întrebări.
Vă rugăm să vă autentificați sau înregistrați cont pentru a putea răspunde.