| RJ45-LAN | 1x |
| DisplayPort | 2x DP |
| HDMI | 1x HDMI |
| USB 2.0 Type-A | 2x |
| USB 3.x Type-A | 4x |
| USB Type-A | 2xUSB2.0, 2xUSB3* |
| Porturi | Headphone (3.5mm) + Microphone (3.5mm) |
| Bluetooth | 4.0 |
| Standardul Wi-Fi | IEEE 802.11ac, 802.11n, 802.11g, 802.11b, 802.11a |
| Rețea Ethernet | 10/100/1000 Mbps |
| Grafică Integrată | Intel UHD Graphics 630 |
| Capacitate max. Totală RAM | 64GB |
| Frecvență memorie | 2400 MHz |
| Tip Memorie | DDR4 SDRAM |
| Memoria RAM | 4GB |
| Memorie Cache (L3) | 3 MB |
| Numar thread-uri | 4x Threads |
| Numar Nuclee | 2x Cores |
| Model/Număr Procesor | Intel Core i3-7100 |
| Modelul procesorului | Intel Core i3 |
| Nume-cod Procesor | Kaby Lake |
| Procesoare suportate | Intel Core Gen 7th |
| Chipset | Intel B250 |
| Culoare | Black | Чёрный |
| Material carcasă | Plastic ABS |
| Tip carcasă | SFF |
| Sistem de Operare | Windows 10 Pro |
| Aplicare (Utilizare) | Home, Office |
| Tip | Mini PC |
Vă rugăm să vă autentificați sau înregistrați cont pentru a pune întrebări.
Vă rugăm să vă autentificați sau înregistrați cont pentru a putea răspunde.