| Tip Cooler | CPU Cooler |
| Dimensiune ventilatoare | 120 mm |
| Tip rulment | Hydraulic Bearing |
| Materialul radiatorului | Alluminium, Copper |
| Conector pentru ventilator | 4-pin |
| Socketuri suportate | LGA1851/1700/1200/1151/1150/1155/AM5/AM4 |
| Metoda de control RPM | PWM |
| TDP recomandat | 125W |
| Sistem de răcire | Air |
| Dimensiune ventilatoare | 120 mm |
| Tip rulment | Hydraulic Bearing |
| Conector pentru ventilator | 4-pin |
| Socketuri suportate | LGA1700/1200/1150/1151/1155/AM5/AM4 |
| Metoda de control RPM | PWM |
| TDP recomandat | 95W |
| Tip Cooler | CPU Cooler |
| Tip Cooler | CPU Cooler |
| Sistem de răcire | Air |
| Tip rulment | Hydraulic Bearing |
| Materialul radiatorului | Alluminium, Copper |
| Conector pentru ventilator | 4-pin |
| Socketuri suportate | LGA1851/1700/1200/1151/1150/1155/AM5/AM4 |
| Metoda de control RPM | PWM |
| TDP recomandat | 125W |
| Dimensiune ventilatoare | 120 mm |
Vă rugăm să vă autentificați sau înregistrați cont pentru a pune întrebări.
Vă rugăm să vă autentificați sau înregistrați cont pentru a putea răspunde.