| Sistem Canale Audio | 2.0 CH |
| Suport pentru modul de sunet surround | Dolby Digital Plus |
| Culoare | Black | Чёрный |
| Design Rame | 3-Side Frameless |
| Interfață de montare VESA | 600x400 |
| Materiale | Plastic, Metal |
| Clasa de eficiență energetică | A++ |
| Boxe încorporate | 2x 10 W |
| Ieșire Audio Optică | Yes |
| Intrare antenă | 1x (RF) |
| Tip | LED SMART TV |
| Rezoluția Display-ului | 3840x2160 4K UHD |
| Tip panou | VA |
| Curbura ecranului | Flat |
| Formate HDR | HDR10+ |
| Rata maximă de reîmprospătare | 100 Hz |
| Tehnologie Motion Enhancement | Motion Xcelerator |
| Bluetooth | 5.2 |
| Telecomandă | Yes |
| Tuner TV | DVB-T2/C/S2 |
| Tehnologia Adaptive Sync | AMD FreeSync Premium |
| HDMI CEC | Yes |
| Asistent vocal | Bixby |
| Numar Nuclee | 4x Cores |
| Intrări HDMI | 3x |
| HDMI ARC (Audio Return Channel) | Yes |
| CI Slot | Yes |
| Wi-Fi | Yes |
| Rețea Ethernet | RJ-45 |
| USB Type-A | 2x |
| Platformă software | Tizen |
Vă rugăm să vă autentificați sau înregistrați cont pentru a pune întrebări.
Vă rugăm să vă autentificați sau înregistrați cont pentru a putea răspunde.