| Tip | OLED SMART TV |
| Rezoluția Display-ului | 3840x2160 4K UHD |
| Tip panou | OLED |
| Curbura ecranului | Flat |
| Formate HDR | HDR10+ |
| Rata maximă de reîmprospătare | 144 Hz |
| Tehnologie Motion Enhancement | Motion Xcelerator |
| Telecomandă | Yes |
| Platformă software | Tizen |
| Tuner TV | DVB-T2/C/S2 |
| Tehnologia Adaptive Sync | AMD FreeSync Premium Pro |
| Asistent vocal | Bixby |
| Intrări HDMI | 4x |
| HDMI ARC (Audio Return Channel) | Yes |
| CI Slot | Yes |
| Wi-Fi | Yes |
| Rețea Ethernet | Yes |
| USB Type-A | 2x |
| Intrare antenă | 1x (RF) |
| Bluetooth | 5.3 |
| Ieșire Audio Optică | Yes |
| Boxe încorporate | 40W |
| HDMI CEC | Yes |
| Sistem Canale Audio | 2.1 CH |
| Suport pentru modul de sunet surround | Dolby Atmos |
| Design Rame | Bezel-Free |
| Interfață de montare VESA | 400x300 |
| Materiale | Plastic ABS, Metal |
| Clasa de eficiență energetică | A+ |
| Culoare | Black | Чёрный |
Vă rugăm să vă autentificați sau înregistrați cont pentru a pune întrebări.
Vă rugăm să vă autentificați sau înregistrați cont pentru a putea răspunde.