| Tip | MiniLED SMART TV |
| Rezoluția Display-ului | 3840x2160 4K UHD |
| Tip panou | VA |
| Curbura ecranului | Flat |
| Materiale | Plastic |
| Interfață de montare VESA | 300x300 |
| Culoare | Black | Чёрный |
| Suport pentru modul de sunet surround | Dolby Atmos |
| Sistem Canale Audio | 2.1 CH |
| Subwoofer încorporat | 1x 20 W |
| Boxe încorporate | 2x 10 W |
| Bluetooth | 5.4 |
| USB Type-A | 2x |
| Iluminarea de fundal | Mini LED |
| Rețea Ethernet | Yes |
| CI Slot | Yes |
| HDMI ARC (Audio Return Channel) | Yes |
| Intrări HDMI | 3x |
| Asistent vocal | Google Assistant |
| HDMI CEC | Yes |
| Platformă software | Google TV |
| Telecomandă | Yes |
| Rata maximă de reîmprospătare | 120 Hz |
| Formate HDR | HDR10+ |
| Wi-Fi | Wi-Fi 802.11 ac |
| Clasa energetică | F |
Vă rugăm să vă autentificați sau înregistrați cont pentru a pune întrebări.
Vă rugăm să vă autentificați sau înregistrați cont pentru a putea răspunde.