| Clasa energetică | G |
| Materiale | Plastic, Metal |
| Interfață de montare VESA | 400x200 |
| Design Rame | Frameless |
| Culoare | Black | Чёрный |
| Suport pentru modul de sunet surround | Dolby Audio |
| Conector căști audio | Yes |
| Ieșire Audio Optică | Yes |
| Bluetooth | 5.1 |
| Intrare Video Compozit | 1x Mini-RCA |
| Intrare antenă | 1x (RF) |
| USB Type-A | 2xUSB2.0 |
| Rețea Ethernet | Yes |
| Wi-Fi | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac |
| CI Slot | Yes |
| HDMI ARC (Audio Return Channel) | Yes |
| Intrări HDMI | 3x HDMI 2.1 |
| Boxe încorporate | 2x 12 W |
| Numar Nuclee | 4x Cores |
| Asistent vocal | Google Assistant |
| HDMI CEC | Yes |
| DLNA | Yes |
| Tuner TV | DVB-T2, DVB-C, DVB-T, HbbTV |
| Platformă software | Google TV |
| Telecomandă | Yes |
| Rata maximă de reîmprospătare | 60 Hz |
| Curbura ecranului | Flat |
| Iluminarea de fundal | DLED |
| Rezoluția Display-ului | 3840x2160 4K UHD |
| Tip | QLED SMART TV |
Vă rugăm să vă autentificați sau înregistrați cont pentru a pune întrebări.
Vă rugăm să vă autentificați sau înregistrați cont pentru a putea răspunde.