| Rețea Ethernet | Yes |
| USB Type-A | 1xUSB2.0 |
| Intrare Video Compozit | 1x AV |
| Bluetooth | 5.0 |
| Ieșire Audio Optică | Yes |
| Conector căști audio | Yes |
| Boxe încorporate | 2x 8 W |
| Suport pentru modul de sunet surround | Dolby Audio |
| Culoare | Black | Чёрный |
| Interfață de montare VESA | 200x100 |
| Materiale | Plastic, Metal |
| Wi-Fi | Yes |
| Clasa de eficiență energetică | F |
| CI Slot | Yes |
| Intrări HDMI | 3x |
| GPU | Mali-G52 MP2 |
| Tip | QLED SMART TV |
| Rezoluția Display-ului | 3840x2160 4K UHD |
| Tip panou | QLED |
| Curbura ecranului | Flat |
| Adâncime culori | 10 bits |
| Rata maximă de reîmprospătare | 60 Hz |
| Telecomandă | Yes |
| Platformă software | Google TV |
| Screen Mirroring | Yes |
| Tuner TV | DVB-T2/C/S2 |
| Asistent vocal | Google Assistant |
| Numar Nuclee | 4x Cores |
Vă rugăm să vă autentificați sau înregistrați cont pentru a pune întrebări.
Vă rugăm să vă autentificați sau înregistrați cont pentru a putea răspunde.