| Tip | QLED SMART TV |
| Rezoluția Display-ului | 3840x2160 4K UHD |
| Tip panou | QLED |
| Curbura ecranului | Flat |
| Clasa energetică | G |
| Materiale | Plastic, Metal |
| Interfață de montare VESA | 200x100 |
| Culoare | Grey | Серый |
| Suport pentru modul de sunet surround | Dolby Audio |
| Boxe încorporate | 2x 10 W |
| Ieșire Audio Optică | Yes |
| Bluetooth | 5.0 |
| USB Type-A | 1xUSB2.0 |
| Wi-Fi | Yes |
| CI Slot | Yes |
| Intrări HDMI | 3x |
| GPU | Mali-G52 MC1 |
| Numar Nuclee | 4x Cores |
| Asistent vocal | Google Assistant |
| Tuner TV | DVB-T2/C/S2 |
| Platformă software | Android TV |
| Telecomandă | Smart Control |
| Rata maximă de reîmprospătare | 60 Hz |
| Formate HDR | HDR10+ |
| Rețea Ethernet | 1 x Gigabit Ethernet |
Vă rugăm să vă autentificați sau înregistrați cont pentru a pune întrebări.
Vă rugăm să vă autentificați sau înregistrați cont pentru a putea răspunde.