| Formate HDR | HDR10+ |
| Rata maximă de reîmprospătare | 50 Hz |
| Tehnologie Motion Enhancement | Motion Xcelerator |
| Telecomandă | Yes |
| Platformă software | Tizen |
| Tuner TV | DVB-T2/C/S2 |
| Asistent vocal | Bixby |
| Intrări HDMI | 3x |
| CI Slot | Yes |
| Wi-Fi | Wi-Fi 802.11 ac |
| Rețea Ethernet | Yes |
| USB Type-A | 2x |
| Bluetooth | 5.3 |
| Boxe încorporate | 2x 10 W |
| Sistem Canale Audio | 2.0 CH |
| Culoare | Black | Чёрный |
| Design Rame | 3-Side Frameless |
| Interfață de montare VESA | 200x200 |
| Clasa de eficiență energetică | A |
| Intrare antenă | Yes |
| Curbura ecranului | Flat |
| Iluminarea de fundal | QLED |
| Rezoluția Display-ului | 3840x2160 4K UHD |
| Tip | QLED SMART TV |
Vă rugăm să vă autentificați sau înregistrați cont pentru a pune întrebări.
Vă rugăm să vă autentificați sau înregistrați cont pentru a putea răspunde.