| Tip panou | FSA |
| Rezoluția Display-ului | 3840x2160 4K UHD |
| Tip | QLED SMART TV |
| Iluminarea de fundal | Direct LED |
| Curbura ecranului | Flat |
| Rata maximă de reîmprospătare | 60 Hz |
| Telecomandă | Yes |
| Clasa energetică | A |
| Materiale | Plastic, Metal |
| Interfață de montare VESA | 300x300 |
| Design Rame | Frameless |
| Culoare | Black | Чёрный |
| Suport pentru modul de sunet surround | Dolby Audio |
| Boxe încorporate | 2x 10 W |
| Conector căști audio | Yes |
| Ieșire Audio Optică | Yes |
| Bluetooth | 5.0 |
| Intrare Video Compozit | 1x Mini-RCA |
| Intrare antenă | Yes |
| USB Type-A | 2xUSB2.0 |
| Rețea Ethernet | Yes |
| Wi-Fi | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac |
| CI Slot | Yes |
| HDMI ARC (Audio Return Channel) | Yes |
| Intrări HDMI | 4x |
| Numar Nuclee | 4x Cores |
| Asistent vocal | Google Assistant |
| HDMI CEC | Yes |
| DLNA | Yes |
| Tuner TV | DVB-T2/T/C |
| Screen Mirroring | Yes |
| Platformă software | Android TV |
Vă rugăm să vă autentificați sau înregistrați cont pentru a pune întrebări.
Vă rugăm să vă autentificați sau înregistrați cont pentru a putea răspunde.