| Intrări HDMI | 1 x |
| Comutator KVM | Yes |
| Multi-Ecran (PiP/PbP) | Picture-by-Picture, Picture-in-Picture |
| Cameră Web | 5MP IR Camera |
| Tehnologia de protecție a ochilor | Yes |
| Tehnologia Adaptive Sync | AMD FreeSync |
| Unghi de vizualizare | 178° / 178° |
| Raport de contrast | 3'000:1 |
| Nivel de performanță HDR | HDR10 |
| Luminozitate (tipica) | 350 cd/m2 |
| Timp de răspuns | 5 ms |
| Rata maximă de reîmprospătare | 100 Hz |
| Tip panou | VA |
| Curbura ecranului | 1000R |
| Rezoluția Display-ului | 3440 x 1440 WQHD |
| Aspect imagine | 21:9 |
| Culoare | Black | Чёрный |
| Materiale | Plastic ABS, Aluminum |
| Ecran tactil | Without Touch |
| Serie | Samsung ViewFinity S6 |
| Tip | Monitor |
| DisplayPort | 1x DP 1.2 |
| USB-Hub | USB-B 3.* Upstream / 3x USB-A 3.* Downstream |
| Stație de andocare și LAN | 1x RJ45 Gigabit Ethernet |
| Tip Sursă Alimentare | Internal |
| Interfață de montare VESA | 100x100 |
| Boxe încorporate | 5 W |
| Conector căști audio | Yes |
| Alimentare prin USB-C | Up to 90W |
Vă rugăm să vă autentificați sau înregistrați cont pentru a pune întrebări.
Vă rugăm să vă autentificați sau înregistrați cont pentru a putea răspunde.