| Materiale | Plastic ABS |
| Design Rame | 3-Side Frameless |
| Ecran tactil | Without Touch |
| Serie | DELL |
| Tip | Monitor |
| Culoare | Black | Чёрный |
| Aspect imagine | 21:9 |
| Curbura ecranului | 3800R |
| Intrări HDMI | 1x HDMI 2.0 |
| Comutator KVM | Yes |
| Multi-Ecran (PiP/PbP) | Picture-by-Picture, Picture-in-Picture |
| Cameră Web | 2K QHD Camera |
| Tehnologia de protecție a ochilor | Yes |
| Tehnologia Adaptive Sync | Dell Power Button Sync |
| Acoperire ecran | Anti-glare/Matte (3H) |
| Rezoluția Display-ului | 3440 x 1440 WQHD |
| Adâncime culori | 10 bits (8 bits+FRC) |
| Сontrast dinamic | 1000:1 |
| Raport de contrast | 1'000:1 |
| Luminozitate (tipica) | 300 cd/m2 |
| Timp de răspuns | 0.5 ms |
| Rata maximă de reîmprospătare | 60 Hz |
| Iluminarea de fundal | LED |
| Tip panou | IPS |
| Unghi de vizualizare | 178° / 178° |
| DisplayPort | 1x DP 1.2 |
| Interfata Video USB/Thunderbolt | USB-C (DP 1.2 Alt Mode) |
| Alimentare prin USB-C | Up to 90W |
| Interfață de montare VESA | 100x100 |
| Boxe încorporate | 2x 5 W |
| Conector căști audio | Yes |
| Stație de andocare și LAN | 1x RJ45 Gigabit Ethernet |
| USB-Hub | USB-B Upstream / 1x USB-C + 3x USB-A 3.* Downstream |
Vă rugăm să vă autentificați sau înregistrați cont pentru a pune întrebări.
Vă rugăm să vă autentificați sau înregistrați cont pentru a putea răspunde.