| Tip | RAM |
| Serie | FURY Renegade |
| Module de Form Factor | 288-Pin DIMM |
| Capacitatea Memoriei (Total) | 32GB |
| Ambalaj /Set | Kit of 2x16GB |
| Tip Memorie | DDR5 SDRAM |
| Frecvență memorie | 7200 MHz |
| Latență CAS | CL38 |
| Temporizări | 38-44-44 |
| Rang de Memorie | Dual-Rank (2Rx16) |
| Tensiune RAM | 1.45V |
| Culoare LED | RGB-LED |
| Culoare | Silver | Серебристый |
| Aplicare (Utilizare) | PC |
| Culoare | Silver |
Vă rugăm să vă autentificați sau înregistrați cont pentru a pune întrebări.
Vă rugăm să vă autentificați sau înregistrați cont pentru a putea răspunde.