| Tip | Monitor |
| Acoperire ecran | Anti-glare/Matte (3H) |
| Serie | PHILIPS E-Line |
| Conector căști audio | Yes |
| Calibrarea fabricii | Yes (Avg. ΔE<2) |
| Tehnologia de protecție a ochilor | Yes |
| Tip Sursă Alimentare | Built-in PSU |
| Interfață de montare VESA | 100x100 |
| Boxe încorporate | 2x 3W |
| DisplayPort | 1x DP 1.2 |
| Intrări HDMI | 2x HDMI 2.0 |
| Senzor de lumină ambientală | Yes |
| Tehnologia Adaptive Sync | Adaptive-Sync |
| Adâncime culori | 8-bits |
| Unghi de vizualizare | 178° / 178° |
| Сontrast dinamic | Mega DCR |
| Raport de contrast | 2'500:1 |
| Luminozitate (vârf) | 250 cd/m2 |
| Luminozitate (tipica) | 250 cd/m2 |
| Timp de răspuns | 5 ms |
| Acoperire ecran | Anti-glare/Matte (3H) |
| Rata maximă de reîmprospătare | 60 Hz |
| Iluminarea de fundal | W-LED |
| Tip panou | VA |
| Curbura ecranului | 1500R |
| Rezoluția Display-ului | 3840x2160 4K UHD |
| Aspect imagine | 16:9 |
| Culoare | Black | Чёрный |
| Design Rame | Thin Bezel |
| Ecran tactil | Without Touch |
| Serie | PHILIPS |
| Tip | Monitor |
Vă rugăm să vă autentificați sau înregistrați cont pentru a pune întrebări.
Vă rugăm să vă autentificați sau înregistrați cont pentru a putea răspunde.