| Tip Sursă Alimentare | External Power Adapter |
| Interfață de montare VESA | 100x100 |
| Rotație | -92°/92° |
| Boxe încorporate | 10 W |
| Alimentare prin USB-C | Up to 65W |
| USB-Hub | USB-B 3.* Upstream / 2x USB-A 3.* Downstream |
| Intrări HDMI | 1x HDMI 2.0 |
| Cameră Web | Yes |
| Tehnologia de protecție a ochilor | Yes |
| Unghi de vizualizare | 178° / 178° |
| Raport de contrast | 3'000:1 |
| Nivel de performanță HDR | HDR10+ |
| Luminozitate (tipica) | 400 cd/m2 |
| Timp de răspuns | 4 ms (GtG) |
| Rata maximă de reîmprospătare | 60 Hz |
| Tip panou | VA |
| Curbura ecranului | Flat |
| Aspect imagine | 16:9 |
| Rezoluția Display-ului | 3840x2160 4K UHD |
| Culoare | White | Белый |
| Materiale | Plastic ABS, Aluminum |
| Serie | Samsung Smart |
| Tip | Monitor |
Vă rugăm să vă autentificați sau înregistrați cont pentru a pune întrebări.
Vă rugăm să vă autentificați sau înregistrați cont pentru a putea răspunde.