| Rata maximă de reîmprospătare | 60 Hz |
| Iluminarea de fundal | LED |
| Tip panou | IPS |
| Curbura ecranului | Flat |
| Rezoluția Display-ului | 3840x2160 4K UHD |
| Aspect imagine | 16:9 |
| Culoare | White | Белый |
| Materiale | Aluminum, Plastic |
| Timp de răspuns | 5 ms |
| Ecran tactil | Without Touch |
| Tip | Monitor |
| Serie | BenQ |
| Luminozitate (tipica) | 550 cd/m2 |
| Nivel de performanță HDR | HDR10 |
| Raport de contrast | 1'300:1 |
| Tip Sursă Alimentare | Built-in PSU |
| Interfață de montare VESA | 100x100 |
| Rotație | -90°/90° |
| Boxe încorporate | 2x 3W |
| Conector căști audio | Yes |
| Alimentare prin USB-C | Up to 90W |
| USB-Hub | 2x USB 3.2 Gen1 Type-A Downstream + 1x USB 3.2 Gen1 Downstream |
| Interfata Video USB/Thunderbolt | USB-C (DP Alt Mode) |
| Intrări HDMI | 2x HDMI 2.0 |
| Tehnologia de protecție a ochilor | Yes |
| Unghi de vizualizare | 178° / 178° |
Vă rugăm să vă autentificați sau înregistrați cont pentru a pune întrebări.
Vă rugăm să vă autentificați sau înregistrați cont pentru a putea răspunde.