| Ecran tactil | Without Touch |
| Materiale | Plastic ABS |
| Culoare | Silver | Серебристый |
| Aspect imagine | 16:9 |
| Rezoluția Display-ului | 3840x2160 4K UHD |
| Curbura ecranului | Flat |
| Tip panou | OLED |
| Rata maximă de reîmprospătare | 240 Hz |
| Timp de răspuns | 0.03 ms (GtG) |
| Luminozitate (tipica) | 250 cd/m2 |
| Serie | Samsung Odyssey G8 |
| Nivel de performanță HDR | HDR10+ Gaming |
| Unghi de vizualizare | 178° / 178° |
| Acoperire ecran | Anti-glare |
| Tehnologia Adaptive Sync | AMD FreeSync Premium Pro |
| Tehnologia de protecție a ochilor | Yes |
| Intrări HDMI | 2x HDMI 2.1 |
| DisplayPort | 1x DP 1.4 |
| USB-Hub | 2x USB 3.0 |
| Boxe încorporate | 10 W |
| Rotație | -92°/92° |
| Interfață de montare VESA | 100x100 |
| Raport de contrast | 1'000'000:1 |
| Tip | Gaming Monitor |
| Tip Sursă Alimentare | External Power Adapter |
Vă rugăm să vă autentificați sau înregistrați cont pentru a pune întrebări.
Vă rugăm să vă autentificați sau înregistrați cont pentru a putea răspunde.