| Interfață de montare VESA | 100x100 |
| Conector căști audio | Yes |
| Alimentare prin USB-C | Up to 90W |
| USB-Hub | 3x USB3.2 |
| Intrări HDMI | 2x HDMI 2.1 |
| Comutator KVM | Yes |
| Acoperire ecran | Anti-glare |
| Adâncime culori | 10 bits |
| Unghi de vizualizare | 178° / 178° |
| Raport de contrast | 1`500`000:1 |
| Nivel de performanță HDR | HDR10 |
| Luminozitate (vârf) | 1000 cd/m2 |
| Timp de răspuns | 0.03 ms (GtG) |
| DisplayPort | 1x DP 2.1 |
| Rata maximă de reîmprospătare | 240 Hz |
| Tip panou | QD OLED |
| Curbura ecranului | Flat |
| Rezoluția Display-ului | 3840x2160 4K UHD |
| Aspect imagine | 16:9 |
| Culoare | Black | Чёрный |
| Design Rame | Frameless |
| Ecran tactil | Without Touch |
| Serie | ASUS ROG Strix |
| Tip | Gaming Monitor |
Vă rugăm să vă autentificați sau înregistrați cont pentru a pune întrebări.
Vă rugăm să vă autentificați sau înregistrați cont pentru a putea răspunde.